Beauty Atelier by Jana Žédková

CENÍK SLUŽEB


Basic Brow Treatement
Vydefinování ideálního tvaru obočí za pomocí teplého vosku, jemné korekce pinzetou, barvení obočí, vizážistické poradenství ideálních make up produktů na obočí.

40 minut  cena: 470,- Kč


Brow Lightening
Zesvětlení a následné dotónování příliš tmavého obočí pro přirozený a jemný vzhled vůči Vašim vlasům.

60 minut  cena: 650,- Kč

Brow Straightening
Narovnání kroutícího se obočí za pomocí trvalé na obočí.

60 minut  cena: 750,- Kč

Brow 6D Treatement
Vytvoření dokonalého tvaru a hustoty obočí pomocí dolepování jednotlivých chloupků do obočí. Ideální neinvazivní metoda pro speciální příležitosti. Efekt 6D rekonstrukce obočí vydrží cca 1 týden.

60 - 90 minut  cena: 700 – 1200,- Kč
*dle náročnosti

Brow Microblading
Permanentní metoda vláskování obočí. Ideální pro vydefinování tvaru obočí, zahuštění obočí, dovláskování obočí v místech, kde již nedorůstá. Efekt vydrží cca 2 roky. V ceně je zahrnuta jedna korekce obočí po čtyřech týdnech od první aplikace.

120 minut  cena: 3 800 – 4 500,-Kč
*dle náročnosti

Lash Lifting
Neboli „semipermanentní“ řasenka. Jedná se o ošetření řas za pomoci inovativní technologie, která umožní řasy natočit, nabarvit a vyživit. Efekt vydrží cca 1 měsíc.

75 minut  cena: 1 100,-Kč

Natural make-up
Čeká Vás důležitý pracovní den? Máte „meeting“ na kterém chcete zazářit? Nebo Vás jen čeká den „sama pro sebe“ a chcete se cítit krásně? Denní líčení, díky kterému se budete cítit po celý den jako nejdokonalejší přirozená verze Vašeho Já.

60 minut  cena: 950,-Kč

Glam make-up
Je před Vámi večírek? Čeká Vás oslava nebo jdete na rande? Ať už je správná odpověď jakákoliv, určitě k ní patří dokonalý make-up, který vydrží po celou noc. Večerní líčení, ke kterému neodmyslitelně patří dokonalá pleť, konturování, strobing, smyslné oči a krásné rty. Mějte odvahu a proměňte se v královnu Vašeho večera.

80 minut  cena: 1 400,-Kč

Osobní kurz líčení „na míru“
Přála byste si osvojit základní make-up triky? Zajímá Vás, jak se co nejlépe nalíčit sama doma? Potřebujete si vybavit svoji make-up tašku a nevíte si rady, co bude těmi nejlepšími produkty? Právě pro Vás je připraven osobní make-up kurz. Jen Vy a já a čas, který patří jen Vaší kráse.

180 minut  cena: 2 100 ,-Kč*
*cena a rozsah výuky je vždy vázaný na předchozí osobní nebo telefonické konzultaci.

Platnost ceníku je od 1. 1. 2020